Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stureby SK

Följ

Stureby SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Stureby SK
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 21:00

      Träning P-06 U


      22:00
    • 21:00

      Träning P-06 U


      22:00
  • 3Fre
    • 15:30

      Extraträning Alltidaktiv P-11


      16:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan - Farsta Cupen P-11

    • 08:30

      Farsta Cup - Lag förmiddag P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      INSTÄLLD - Träningsmatch - mot Örby - INSTÄLLD F-12


      14:00
    • 12:30

      Farsta cup - Lag eftermiddag P-11


      17:00
  • 5Sön
    • 10:00

      IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F-17 DJ


      12:00
    • 17:00

      Ev Hammarby - Häcken F-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:30

      Träning Veteranlaglaget


      21:00
  • 6Mån
    v.45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning F-13


      20:00
    • 19:30

      Träning F-17 DJ


      21:00
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Styrelsemöte Stureby SK


      21:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 21:00

      Träning P-06 U


      22:00
  • 8Ons
    • 15:30

      Träning P-13


      16:30
    • 16:30

      Extraträning Alltidaktiv P-12


      17:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 19:00

      Informationsmöte P-07


      20:00
    • 19:00

      P07 Informationsmöte (Klubbhuset) Stureby SK


      20:00
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-17 DJ


      19:30
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 21:00

      Träning P-06 U


      22:00
  • 10Fre
    • 15:30

      Extraträning Alltidaktiv P-11


      16:30
    • 16:30

      Extraträning Alltidaktiv P-10


      17:30
  • 11Lör
    • 09:00

      Träningsmatch Karlberg F-12


      10:00
    • 11:30

      7m7 träningsmatcher mot Vendelsö P-14


      13:00
    • 16:00

      Matchcamp Nälsta BP P-12


      19:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Stureby SK 2 (hemma) P-12


      11:00
    • 11:00

      Saltsjö-Boo IF 2 (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Segeltorps IF Vit (borta) F-12


      15:00
    • 17:00

      Hammarby IF FF 3 (hemma) P-10


      18:00
    • 18:00

      Älvsjö AIK FF 1 (hemma) F-17 DJ


      19:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 19:00

      Träning P-15


      20:00
    • 19:30

      Träning Veteranlaglaget


      21:00
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 21:00

      Träning P-06 U


      22:00
  • 15Ons
    • 15:30

      Träning P-13


      16:30
    • 16:30

      Extraträning Alltidaktiv P-12


      17:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Möte P10 (klubbhuset) Stureby SK


      20:00
    • 19:00

      Barn och föräldrarfys! P-11


      20:00
    • 19:45

      Träning Damlaget


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      Träning F-17 DJ


      13:00
    • 12:00

      Sickla IF Röd (borta) P-12


      14:00
    • 13:00

      7m7 träningsmatch mot Boo 11 P-14


      14:30
    • 18:00

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-10


      19:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Sickla IF Röd (hemma) F-12


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 1 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Pantinsamling + fika P-13


      15:00
    • 13:30

      P13 aktivitet (klubbhuset) Stureby SK


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 2 (borta) P-12


      16:00
    • 16:00

      Tränarmöte F12 (klubbhuset) Stureby SK


      18:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 19:00

      Hanvikens SK Vit (borta) F-17 DJ


      21:00
    • 19:00

      Träning P-15


      20:00
    • 20:00

      Träning Veteranlaglaget


      21:30
  • 20Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning F-13


      20:00
    • 19:30

      Träning F-17 DJ


      21:00
    • 20:30

      Träning Herrlaget


      22:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Styrelsemöte/Arbetsmöte (Klubbhuset) Stureby SK


      21:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 21:00

      Träning P-06 U


      22:00
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
  • 23Tor
    • 16:00

      Sälja ljus grupp 1 P-11 P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-17 DJ


      19:30
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
    • 20:00

      Föräldramöte P10 inför 2024 P-10


      21:00
    • 21:00

      Träning P-06 U


      22:00
  • 24Fre
    • 16:00

      Ljusförsäljning P-11 grupp 2 P-11


      18:00
    • 17:00

      Avslutning Herr (klubbhuset) Stureby SK


      23:00
    • 19:00

      Avslutning Herrlaget


      23:00
  • 25Lör
    • 11:00

      Träning P-12


      13:00
    • 14:00

      Träning P-14


      16:00
    • 17:00

      Enskede IK 1 (borta) P-12


      19:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 19:00

      Träning F-17 DJ


      21:00
    • 19:00

      Ledarträff för P/F 14-10 Stureby SK


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Barn och föräldrarfys! P-11


      20:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Ljusförsäljning P-11 grupp 3 P-11


      18:30
    • 17:30

      Möte klubbhuset Stureby SK


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 19:30

      Bowling F-17 DJ


      21:00
    • 21:00

      Träning P-06 U


      22:00